GIGI | Про нас
15317
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15317,,paspartu_enabled,qode-theme-ver-9.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive

Будьмо знайомі!

Ми, Ірина Гончарук та Ірина Гончаренко – засновники та чарівниці

студії GIGI.

Нашим завданням є не лише правильно організувати простір, але й зробити так, щоб він був зручним у використанні.  Таким, щоб туди хотілось повернутись, щоб він став Вашим ЩАСЛИВИМ простором!

Особливо цікаво і в той самий час – складно створювати особистий простір. Помешкання.

Адже для кожної людини – це щось особливе, своєрідний оберіг, місце, де минає чимала частина життя. Воно є продовженням особистості, те, що дає людині натхнення та спокій.

Кожен будинок, кожен простір для нас унікальний. Ми усвідомлюємо, що довіряючи нам дизайн свого помешкання, Ви довіряєте нам найбільшу цінність Вашого життя і ставимось до цього з максимальною відповідальністю. І якщо Вам знов і знов кортить повертатись додому з офісу, з гостей, з будь-якої точки світу, Вас радує кожен закуток, кожен предмет, то вважаймо, що ми справились із нашим дизайнерським завданням на відмінно.

НАША ФІЛОСОФІЯ

 • ПРОДУМАНІСТЬ У ВСЬОМУ

  Ми переконані, що ідеальний дизайн – це продуманий дизайн, у якому кожна річ має своє місце й призначення. Дизайн будинку чи будь-якого іншого приміщення повинен бути максимально функціональним та зручним. Ми не створюємо красу лише заради краси. Ми створюємо простори, у яких продумано все до дрібниць і тому в них легко творити своє життя.

 • ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

  Кожен проект ми створюємо й організовуємо так, як бажали б, щоб робили для нас. Щодня ми думаємо про те, щоб не підвести ні в чому, не упустити жодної деталі. Якісний дизайн – це продуманий дизайн, в якому враховано безліч деталей. Ми розуміємо це й робимо все можливе, щоб не підвести Вас ні в чому.

 • ЩИРІСТЬ ДО КЛІЄНТА

  Створити саме такий дизайн інтер'єру, який необхідний Вам, неможливо без тісного, відвертого й щирого спілкування одне з одним. Ми завжди максимально доступні й завжди ЗА те, щоб обговорити разом всі питання, будь-які ідеї, думки та дрібниці. Проговорити всі нюанси, сумніви, ділитbсь відчуттями. Переконані, що душевні речі дизайнер може зробити тільки разом із замовником. Ми робимо так, що за будь-яким дизайном Вашого простору буде видно частку Вашої душі й Вашого світовідчуття.

 • ЗАКОХАНІСТЬ У СПРАВУ

  Нехай це звучатиме банально, але ми шалено любимо те, чим займаємось! Продумувати цікаві й зручні для життя інтер'єри – це те, що займає наші думки й наше життя, це те, що надихає нас прокидатись щоранку. Ми віримо, що щасливі й закохані в професію люди можуть продукувати вдалі та щасливі проекти.